Pet kreş diğer adıyla pet anaokulu hayvan severlerin gündelik hayatında beklenmedik seyahat veya planları olduğu durumlarda evcil dostlarını bıraktığı güvenli alanlar olarak görülmektedir. Birçok sebep ve nedenlerden dolayı evcil hayvanlarımızdan ayrı kaldığımız durumlar olmuştur. Evcil hayvanınızı evde bırakmaktan çekiniyor ve gözünüz arkada kalıyorsa pet kreş hizmeti hayvan dostlarımız için birebir uygun bir seçenektir.

Evcil hayvanınız tıpkı bir çocuk gibi kreşe bırakılarak aktivite ve uygulamalarımızla dolu dolu bir gün geçirir. Bakıcıya teslim edildikten sonra o gün bütün bakım, beslenme, tuvalet ihtiyacı ve oyun gibi birçok aktiviteler tarafımızca büyük hassasiyet içinde gerçekleştirilir.
Pet kreş hizmeti ile siz işlerinizi hallederken evcil hayvanınız için gözünüz arkada kalmaz. Siz gönül rahatlığı ile işinizi hallettiğiniz gibi evcil hayvanınızda güzel bir günün ardından size kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Pet Okulu

Köpek ve benzeri hayvan eğitimi oldukça zor ve yorucu olabilmektedir. Pet okulu hizmeti sayesinde hem evcil hayvanınız hem de sahipleri bilinçlendirilerek yönlendirmek çok daha kolay olacaktır. Pet okulunun genel amacı verilen eğitim ile kapsamlı olarak eğitimli evcil hayvan ve sahibi profiline ulaşmaktır.

Verilen eğitim hizmetimiz köpeğin cinsine göre farklılık göstermekte olup alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Eğitimin ilk basamağı köpeklere itaattir. İtaat eğitimi ile verilen komutlara daha hızlı uyum sağlarken, kalk, otur, gel, bekle, hayır ve evet gibi temel komutları anlayarak uymaları sağlanır.

Evcil hayvanlara eğitimin yanında sahiplerine de gerekli eğitimler verilmektedir. Hayvanlara komutlar öğretilirken sahiplerine de bu komutların nasıl verilmesi gerektiği, aktarma şekli gibi öğreti eğitimleri de verilmektedir. Alınan bu eğitimler ile evcil hayvanınız kontrolü son derece kolay olur ve geçirdiğiniz vakitlerden çok daha keyif alacaksınız.

Evcil Hayvan Kreşi (Pet Kreş)

Evcil hayvan kreşi, gündelik hayatta oluşan işleriniz sebebiyle evcil hayvanınızı gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz bir alandır. Siz gündelik işlerinizi hallederken evcil hayvanınızın bakımı, beslenmesi tarafımızca gerçekleştirilir. Çeşitli oyun aktiviteleri ile evcil hayvanınız yokluğunuzu çekmeden son derece keyifli anlar yaşayacaktır. Evcil hayvan kreşi hizmeti fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz fiyat teklifi alarak evcil dostlarımızı bize emanet edebilirsiniz

2 Yorum

  • Aslıhan

    10 aylık pinscher köpeğimi günlük bırakmak istiyorum. Bilgi alabilirmiyim lütfen?
    Şimdiden teşekkürler

    Posted 16 Mayıs 2021 12:03 0Likes
  • Pet kreş günlük ücret nedir acaba?

    Posted 6 Ekim 2021 01:54 0Likes

Yorum Yap

İletişime Geçin