Pet taksi, hayvan dostlarımız için sunulan yeni hizmetlerden biri olarak bilinmektedir. Normal ulaşım alanlarına çeşitli nedenlerden dolayı evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Bu durumun önüne geçebilmek ve evcil dostlarımızı yarı yolda bırakmamak adına Pet taksi başvurulacak hizmetlerin başında gelmektedir.

Pet taksi, köpeğiniz veya evcil hayvanınız ile ulaşım yapmak istediğinizde veya veterinere götürmek istediğiniz durumlarda evcil hayvanınız ile konforlu ve güvenli bir ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar. Pet taksi hizmeti 7/24 istediğiniz yere evcil hayvanınızın götürülmesi sağlar.

Pet taksinin evcil hayvan sahipleri için en önemli kısmı temiz bir hizmet sunmasıdır. Bu sayede yüksek güvenli ulaşım gerçekleştirilmiş olur. Pet taksi hizmetine sadece taşımacılık olarak görmek inanın hata olur çünkü pet taksi size yol arkadaşı olma gayesi gütmektedir. Evcil hayvanınız güvenli ve konforlu şekilde seyahat etmesi bu seyahatte korkmadan bu ulaşımı gerçekleştirilmesi uzman ekibimiz tarafından sağlanan hizmet ile sağlanır.

Pet Kargo (Pet Taksi)

Şehirler arası gerçekleştirilen evcil hayvan transferlerinin güven içinde gerçekleşebilmesi için siz hayvanseverlere en iyi hizmeti sunabilmek adına yanınızdayız. Pet kargo hizmetinde evcil dostlarımızın sağlığı ve güveni bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden her seyahat sonrası pet kargo araçlarımız temizlenir ve dezenfekte edilir.

Güven içinde ve yüksek hijyenik transfer ile evcil dostlarımız ile gözünüz arkada kalmaz. Sizde pet kargo hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizim ile irtibata geçerek daha fazla bilgi edebilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Pet Kargo Fiyatları

Pet kargo fiyatları lokasyon ve ulaşım mesafesine göre değişiklikler göstermektedir. Fiyatlarımıza KDV dahil olup genel yasal prosedürlere göre %18 oranında KDV belirlenmiştir. Express ve VIP pet kargo hizmetleri de fiyatlar arasında farklılıklar mevcuttur. Teslim alma ve teslim etme lokasyonlarına göre fiyatlandırmalar değişiklik göstermektedir.

Yorum Yap

İletişime Geçin