Pet pansiyonu, hayvan sahipleri için adeta bir kurtarıcı rolü görmektedir. Seyahat, tatil ve iş gibi birçok nedenlerle evcil dostunuzdan ayrı kalabilirsiniz. Evcil dostunuzdan ayrı kalacağınız bu kısa dönemde hayvanınızı emanet edebileceğiniz ve güvende olduğundan emin olabileceğiniz alanların başında pet pansiyonu gelmektedir.

Evcil dostunuzdan ayrı kaldığınız zaman diliminde pet pansiyonu, patili dostlarımızın gerekli bakımlarını incelikle gerçekleştirir. Sizin yokluğunuzda evcil hayvanınıza yokluğunuzu aratmayarak güven içinde tutulacağından emin olabilirsiniz.

Evcil Hayvan Pansiyonu (Pet Pansiyonu)

Evcil hayvanınızdan ayrı kalacağınız güne göre değişiklik gösteren bu hizmetlerde anlaşmanıza  göre verilecek hizmet çeşitlilikleri mevcuttur. Evcil hayvanlar sahiplerine son derece bağlı oldukları için ayrı kalınan zaman diliminde depresyona girmemesi ve çeşitli hastalıklara yakalanmaması için pansiyonlar son derece yararlı ve gerekli olarak görülmektedir. Pansiyonlarda patili dostlarımızın bakımı ve mutluluğuna büyük önem verilmektedir. Rahatça vakit geçirebileceği ve aktiviteler yapabileceği aynı cins diğer hayvanlarda bulunabilmektedir.

Evcil dostlarımız kısa süreli de olsa tek başlarına kalması asla uygun olmayacaktır. Evcil dostlarımızın gerek bakımları gerek güvenliği açısından yalnız kalmaları önerilmemektedir. Bu durumun en iyi çözümü ise bütün gerekli bakımların incelikle yapıldığı evcil hayvan pansiyonları tercih edilecek en iyi alanlardandır.

 Kedi Pansiyonu

Pansiyonumuzda günün her anı veteriner hekimimiz evcil hayvanlarımızla birlikte olacak ve gerekli bakım ve hizmetleri birebir kontrolünde gerçekleştirecektir. Bu hizmetler:

  • Sevdikleri ve sahibinin uygun gördüğü mamalar ile günde iki veya üç defa beslenirler.
  • Suyu her gün değiştirilir ve yenilenir.
  • Kedi dostumuz hakkında gündelik olarak bilgilendirme yapılır
  • Kumu düzenli olarak değiştirilir
  • Kedilerin sevdiği lazer, ip, top gibi oyuncaklarla oyun aktivitesi gerçekleştirilir.

Kediler, köpekler gibi son derece sevimli ve bakıma muhtaç hayvanların başında gelmektedir. Seyahate veya tatil gibi çeşitli nedenlerle kedilerinden ayrı kalmak zorunda olan evcil kedi sahipleri için kedi pansiyonları son derece uygundur. Pet pansiyonu hizmetlerimiz hakkında fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

İletişim
İletişime Geçin