Pet Bakım ve Gezdirme , insanların iş yoğunluğu veya çeşitli nedenlerle evcil hayvanları ile ilgilenme sürecinde aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu gibi yoğunluk durumlarında veya köpeğinizle ilgilenemediğiniz zamanlarda (Köpek) pet gezdirme evcil hayvan sahipleri için en güzel çözüm yolu olarak görülüyor.

Köpekler mevcut özellikleri ile oyun odaklı ve fazla hareket halinde olabilirler. Bu yüzden dışarıda vakit geçirip, gezip, oynamaları her açıdan önemlidir. Pet bakım hizmetimiz ile bu hayvanlar için önemli olan aktivitenin sizin de önemsediğinizi düşünerek evcil hayvanlarınızla ilgilenemediğiniz durumlarda sizin ve köpeğiniz için yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Biz köpeğinizin ihtiyaçları ile ilgilenirken sizde gündelik hayatta işlerinizi gözünüz arkada kalmadan rahatça halledin.

Pet Bakım

Her insanın gündelik hayatında yoğun olduğu ve belirli alanlarda yapması gereken çeşitli işleri olabiliyor. Bu durumun zorluğu evcil hayvan sahipleri için çok daha zorlayıcı hal alabiliyor. Bu aşamada pet bakım hizmetimiz ile hayvan severlerin yükünü hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Pet bakım hizmeti evcil hayvan sahibinin kendi evinde gerçekleşmektedir. Evcil hayvan bakıcılığının diğer bir hizmeti ise yukarıda bahsettiğimiz gibi köpek gezdirme hizmetidir. Evcil hayvan pansiyon ve otelleri de benzer hizmetlerimizden biridir. Fakat pet bakım hizmeti evcil hayvan sahipleri tarafından daha çok tercih edilmektedir. Çünkü hem hayvanın ortamından alı konulmuyor hem de gündelik beslenme vb. ihtiyaçlarına olduğu gibi devam edebiliyor.

İsteğiniz doğrultusunda gerekli bilgilendirmeler, evcil hayvanınızın durumu size iletilebilir. Böylelikle gözünüz arkada kalmadan işlerinizi hallederken evcil hayvanınızın bakım ve ihtiyaçları önem içinde gerçekleştirilmiş olur. Evcil hayvanların evde yalnız kalmaları çeşitli sorunlara yol açabilme ihtimali vardır. Bu yüzden dostlarımızı evde yalnız bırakmadan gerekli ihtiyaçlarının giderilebilmesi için çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha çok bilgilendirme almak isterseniz bizimle iletişime geçerek gerekli bilgilere daha ayrıntılı şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

İletişime Geçin